,

Kokë Karikuesi WP-U118


Karikues me një dalje të vetme USB

Mbrojtje nga qarku i shkurtër. I fortë dhe i qëndrueshëm

 Karikimi i shpejtë.

Rezistencë ndaj temperaturës së lartë. 

– Madhësi e vogël, e lehtë për t’u mbajtur

– Dizajn i thjeshtë, sipërfaqe mat

– Mbrojtje e sigurt 

– Modeli—WP-U118

– Ngjyra — E bardh

– Dalje USB  2 A

– Prodhimi total —10 W

– Materiali: ABS

– Pesha: 31g

490 L

Specifikat:

I përshtatshëm:

Apple:  iPhone 13 Pro , iPhone 13 mini , iPhone 13 , iPhone 13 Pro Max , iPhone 12 Pro Max , iPhone 12 , iPhone 12 mini , iPhone 12 Pro , iPhone SE 2020 , iPhone 11 , iPhone 11 Pro Max , iPhone 11 Pro , iPhone XS , iPhone XR 

Samsung:  Galaxy A22 4G , Galaxy A02s , Galaxy A12 , Galaxy M21s , Galaxy M31s , Galaxy M01 , Galaxy S20 5G , Galaxy M11 , Galaxy M02 , Galaxy M40s , Galaxy A60 , Galaxy A40 , Galaxy A30 , Galaxy A50

Huawei:  P50 , Enjoy 20 SE 4G , Mate 30E Pro 5G , P40 Pro+ , Y7p , P40 Pro , P40 , P smart 2020 , Enjoy 10 Plus , Mate 20 , P20

Honor:  Honor 50 , Honor 30 , Honor V30 Pro , Honor 20 Pro , Honor View 20 / Honor V20

Pesha paketimit: 0.06kgs / 0.13lb

Përmasa paketimit: 48cm * 45cm * 30cm / 18.9inch * 17.72inch * 11.81inch

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close