,

Koke karikimi per Makine me dalje type C 20 W


Koke karikimi per Makine me dalje type C 20 W

Materiali: aliazh alumini

– PD/QC/AFC/FCP/APPLE 2.4

– Me dritë LED

– Mbështet karikimin e shpejtë PD 20W.

– Rryma maksimale 3A

– Dalja e tipit C: 5V,3A/9V,2A/12V,1.5A

Kohëzgjatja e Garancisë

– 1 vit garanci e plotë nga data origjinale e blerjes

900 L

I vogël dhe i shpejtë – Karikues energjie me karikim të shpejtë me madhësi mini për makinën.

Karikues PD- Hyrja dhe dalja USB Type-C Karikimi i shpejtë PD për pajisjet inteligjente.

Predha e aliazhit të aluminit- Material delikat dhe i klasit të lartë për të ndërtuar një karikues cilësor makine për tregun e nivelit të mesëm.

Mbylle dhe përdor – Funksionimi i thjeshtë ofron përvojë të ngarkimit të shpejtë me fuqi të lartë 20 W.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close