,

Kingsons 3166W Çantë shpine me një rrip

Availability:

S’ka stok


•Karikimi me USB: Dizajni i portës së jashtme të karikimit USB i përshtatshëm për të karikuar telefonin tuaj. Dhe porta e jashtme e karikimit USB, e lehtë për t’u karikuar.

•Çantë shpine e vogël për burra: Kjo çantë shpine e vogël është bërë nga materiali i cilësisë së lartë oxford dhe dizajn i trashë, i qëndrueshëm dhe elegant. Kjo çantë shpine  ka kapacitet të madh dhe hapësirë ​​të madhe magazinimi, mund të vendosni shumë gjëra.

•Çanta kryq: Kjo çantë e vogël me rrip mund të rregullohet në një sërë metodash mbajtjeje , si në krahun e majtë po ashtu dhe në të djathtë, ose në gjoks.

•Për kohën e lirë: Është një zgjedhje e mirë për sportet në natyrë si ecja, vrapimi, ngjitja, kampingu, alpinizmi etj. Gjithashtu perfekte për përdorim të përditshëm dhe udhëtime.

•Për udhëtim: E përkryer për përdorim të përditshëm, mund të përdoret si çantë shpine për udhëtime dhe punë. Çanta e shpinës është projektuar për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur me trupin e njeriut dhe mund të mbahet në shpinë.

1,890 L

S’ka stok

Specifikat:

Emri i markës: Kingsons

Materiali kryesor: najloni

Teknika: Jacquard

Gjinia: Unisex

Kapaciteti: Nën 20 litra

Brendësia: Xhep celulari

Lloji i dorezës/rripit: Dorezë e butë

Lloji i artikullit: Çanta shpine

Lloji i mbylljes: zinxhir

Mbulesa e shiut: Nuk ka

Numri i modelit: KS3174

Lloji: çantë kryq

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close