,

KIMISO QS-2406 Wireless Bluetooth Audio BOKS

Availability:

S’ka stok


– TWS (Aktivizoni dy altoparlantë të lidhur përmes Bluetooth)
– Altoparlanti Bluetooth HIFI në natyrë prodhon tingull shumë të qartë dhe bas të rëndë, efekt dinamik të zërit
– Me 5.0 Bluetooth, muzikë transmetimi pa tel nga çdo pajisje e mundësuar nga Bluetooth;
– Me funksionin Line-in të përshtatshëm për PC, MID, TV dhe pajisje të tjera radio
– Me mbështetjen e kartës USB & TF
– Bateri e rimbushur litiumi e integruar 1500mAh
– Me dorezë, lehtë për tu nxjerrë
– Prodhimi i energjisë: 8W
– Madhësia e altoparlantit 32 x 17 x 15 cm
– Njësia e altoparlantëve: 4 “x 2
– Përgjigja e frekuencës: 150-15KHz
– Prodhimi i energjisë: RMs3 @ = thd 10%
– FM 87MHz-108MHz
– Mbështetje: USB / TF / BT / FM / AUX
– Koha e karikimit të baterisë: 2 orë

3,000 L

S’ka stok