Kieslect Lady Watch Lora 2


Kieslect Lady Watch Lora 2

▸ Kieslect Lora 2 duket mjaft tërheqëse në shikim të parë dhe do të shkëlqejë si një xhevahir në kyçin tuaj.

▸ Trupi i lëmuar duke përdorur kornizën premium të hollë dhe të pashuar nga aliazh alumini është çiftuar me pjesën e jashtme të lëmuar dhe me xham.

▸ Kjo rezulton në një dizajn ultra të hollë, por me një ndërtim shumë të fortë për t’u mbrojtur nga goditjet 

▸ Me lidhjen moderne Bluetooth 5.2 do të shijoni gjithashtu telefonata Bluetooth të qeta dhe të qëndrueshme drejtpërdrejt nga ora juaj.

▸ Dhe një tjetër pikë kryesore është menaxhimi i shëndetit 24 orë për zonjat, duke përfshirë monitorimin e niveleve të oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës, gjurmimin e gjumit apo edhe periudhat menstruale .

▸Gjurmuesi i fitnesit me 100 mënyra sportive është i përsosur për stërvitjen tuaj

6,500 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close