-18%
,

Kieselect K11 AMOLED Smart Watch


Kieselect K11 AMOLED Smart Watch

1,39 Ekran ultra-amoled

Kieslect K10 ka një ekran AMOLED 1.39 inç me rezolucion të lartë 454×454. Krahasuar me ekranin tradicional, ekrani AMOLED ka avantazhet e ngjyrave më të mira dhe pamjes . Mos humbisni kurrë momente të rëndësishme në jetën tuaj me këtë orë.

Trup ultra i hollë

K11 është projektuar në mënyrë të dedikuar për të qenë  tepër i hollë. Në jetën e përditshme Ju mund të harroni se keni veshur . Gjithashtu trupi i tij metalik ju bën të ndiheni të qetë, dhe i  freskët në duart tuaja.

20 mënyra stërvitjeje

20 mënyra stërvitjeje duke përfshirë vrapimin, ecjen, ecjen, të optimizuara për të përmbushur nevojat tuaja sportive.

Monitor i gjumit

Monitoron gjumin tuaj 24 orë dhe ofron raporte gjithëpërfshirëse për gjumin e thellë, gjumin e lehtë dhe kohën e zgjimit për t’ju ndihmuar të kuptoni më mirë shëndetin tuaj dhe të bëni rregullime të arsyeshme me modelin tuaj të gjumit

Monitor i rrahjeve të zemrës dhe monitor i gjakut-oksigjenit

Sensori i avancuar i rrahjeve të zemrës monitoron me saktësi rrahjet e zemrës në kohë reale kur jeni aktiv dhe në pushim. Ai do të dërgojë alarm kur zbulohen rrahje anormale e zemrës.

Niveli i ngopjes me oksigjen të gjakut (SpO2) tregon sasinë e oksigjenit në gjak. K11 ju ofron njohuri se sa mirë trupi juaj po thith oksigjenin dhe ju ndihmon të kuptoni shëndetin tuaj të përgjithshëm.

IP68 Rezistent ndaj ujit

Derdhjet dhe spërkatjet nuk kanë ndikuar asnjëherë në Kieslect K11. Me vlerësimin e rezistencës ndaj ujit IP68.

Jetëgjatësia e baterisë

Bateria e qëndrueshme 330 mAh në K11 funksionon me aq efikasitet sa mund të ecni vazhdimisht për 2 javë pa u karikuar.

4,500 L 5,490 L

Ekran me prekje 1,39” 

Bateria : Koha e gatishmërisë 40 ditë

Mënyra e karikimit: magnetike

Lidhja : Bluetooth 5.0 BLE

Karakteristika të veçanta :Rrahjet e zemrës, monitori i gjumit, hapametri, oksigjeni në gjak

Sensori : Sensori i përshpejtimit, sensori i xhiroskopit

IP68 i papërshkueshëm nga uji

Dimensioni : ∅45.7 x 10.7 mm

Rrip: 22 mm

Pesha : 54 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close