-10%
,

Kasetofon Android Volkswagen , Seat , Skoda 7 Inch Andoid 2/32 GB


Kasetofon Android 7 inch me 2 GB ram dhe 32 GB Memorie

Pershtatshem per Seat , Volkswagen , Skoda

Me poshte ne pershkrim gjeni detajet dhe t dhenat per secilen makine qe pershtatet

9,900 L 11,000 L

Karakteristikat:

Android 10.1 OS, Ekran me prekje kapacitiv 7 inç 1024*600

CPU: 4 bërthama AC8227L A7 1.3 GHz

Performanca super e harduerit, 2GB RAM + 32 GB Memorie(Përforcuesi i fuqisë IC: 7388)

Mirror Link për telefonin inteligjent (Mirror Link): Pasqyroni telefonin tuaj në ekranin e madh 7 inç. Mund ta pasqyroni në njësi nëpërmjet kabllos USB ose lidhjes wifi për pajisjet Android. Për iPhone, mund të pasqyroni në njësi vetëm përmes Wi-Fi.

Aplikacion i bollshëm falas, GOOGLE PLAY.

Regjistrimi i kamerës së kundërt / Stick DVR: Mbështetje (duhet të blihet veçmas).

Mbështet mësimin e kontrollit të timonit.

Bluetooth (4.0) për pa duar. Libri i telefonit Bluetooth, luajtësi muzikor Bluetooth.

Riprodhimi i audios: MP3, WMA, AAC, RM, FALC, MP3, WMA, AAC, RM, FALC, WAV.

Luajtja e videos: MPEG-1/2/4, H264, H263, VC1, RV, RMVB, DivX, Sorenson SparK, Spark, VP8, AVS Stream.

Mbështet shfletimin e imazheve (JPG, BMP, JPEG, GIF, PNG).

Mbështetje e menusë dinamike

Mbështet USB 2.0 me shpejtësi të lartë (deri në 32 GB)

Kontroll me prekje me funksion të plotë JO telekomandë

Ndërfaqja e hyrjes audio AUX mund të jetë një MP3 i jashtëm, GPS, telefona celularë, luajtës muzikor dhe hyrje të tjera audio

USB i dyfishtë: Mbështetje USB për dalje me rrymë të lartë, për USB DVR, për karikimin e telefonit celular.

Provë GPS Harta Falas. Mbështet hartën e Google. IGO Waze. Navitel. Mbështet punën GPS në internet ose jashtë linje.

Luaj rolin e MP3, MP4 player, radio, DVR, sensor parkimi, etj. Është zgjedhja juaj më e mirë për të karikuar makinën tuaj.

Mbështetni shumë gjuhë kombëtare.

Specifikim:

Madhësia e ekranit me prekje: 7 inç

Tensioni: DC 12 V

Fuqia maksimale: 45W * 4

Gama e akordimit FM: FM: 87.5-108 MHz

Mirror Link: Mbështet funksionin Mirror Link përmes telefonit celular android dhe iOS. Lidhja e telefonit Android përmes folesë USB ose WIFI. pasi është shumë strikte me kabllon e të dhënave. ju lutemi përdorni kabllon USB origjinale të telefonit. Lidhja e telefonit celular iOS nëpërmjet zierjes WIFI (kontroll i vetëm i vetëm iphone).

Mbështetja e sistemit të parkimit të automjeteve: Është me linjë udhëzuese. Do të kthehet automatikisht në modalitetin e parkimit dhe do të ndihmojë shoferin të korrigjojë gjykimin e vendndodhjes së parkimit sipas versionit të natës. (Kamera e pamjes së pasme nuk është e përfshirë, ju lutemi blini kamerën pa linjë udhëzuese nga ne).

Mbështet hyrjen DVR, e lehtë për t’u kontrolluar DVR në ekranin e ekranit. (DVR është opsionale, duhet të blini DVR veçmas).

Rezolucioni i lartë: 1024*600 Full HD. Ekrani LCD me prekje 7 inç ju jep një përvojë fantastike për të parë video HD.

Mbështetni formatin e riprodhimit të videos AVI, ASF, MP4, MOV, MPG, MPEG 1/2/4, VOB, MKV, FLV, TS, WMV, RMVB, 3GP, 1080P dhe kështu me radhë.

Funksioni Bluetooth: Bluetooth i integruar për transmetim audio pa tel, mikrofon i integruar për thirrje pa duar.

Temperatura e funksionimit: -10℃ deri në 60℃.

Gjuha: japonisht, malajisht, çekisht, daneze, gjermanisht, anglisht, spanjisht, frëngjisht, italisht, hungarisht, holandisht, polonisht, portugalisht, rumune, sllovene, finlandisht, suedisht, vietnamezisht, turqisht, ujgure, ruse, ukrainase, hebraike, arabe, Persisht, Thai, Koreane, Kineze (E thjeshtuar), Kineze (Tradicionale).

Modeli i aplikueshëm i automjetit:

Kasetofon Për Volkswagen:

TIGUAN 2007-2013

TOURAN 2005-2013

CADDY 2004-2013

Modelet Jetta 2005-2012

Jetta 2013

Modelet e reja POLO 2010-2013

Altea 2007-2011

Selia Alhambra 2010-2011

Kaidi 2017

Passat 2007-2013

Passat CC 2008-2013

Golf V 2003-2013

Golf VI 2008-2013

GolfPLUS 2003-2009

Golf MKS 2003-2012

LEON 2005-2010

Toledo 2004-2009

Transportuesi T5 2010-2011

EOS 2006-2011

SCIROCCO 2008-2013

BORA 2007-2012

Bora 2013

SHARAN 2010-2011

Polo 2015

Polo 2011

Gjiri 2012

Për ndenjësen:

Altea nga 05/2004

Toledo nga 12/2004

Leon nga shtatori 2005

Altea XL nga 04/2007

Alhambra nga viti 2010

Për Skoda:

Fabia Sedan nga 02/2007 deri në 2012

Fabia Combi nga prilli 2007 deri në 2012

Praktik nga 04/2007 deri në 2012

Octavia Combi 06/2004 deri në ngritjen e fytyrës

Octavia sedan nga 06/2004 deri në ndërrimin e fytyrës

Octavia II 2 dhe III3

Burrë dëbore nga 2009-2012

Superb/3T nga 2008 deri në 2012

Fabia 2012

Rapid 2015

Rapid 2013

Paketa e përfshirë:

1 x Player Stereo Makine

2 x parzmore instalime elektrike ISO

2 x kabllo USB

1 x antenë GPS

1 x përshtatës radio

1 x hyrje/dalje RCA

1 x kabllo hyrëse të kamerës

1 x manual përdorimi

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close