-31%
,

Kasetofon Android per Makine 7 Inch

1 GB RAM / 16 GB Memorie2 GB RAM / 32 GB Memorie

Kasetofon per makine me Sistem Android 

Komplet Sistem me prekje 

Ekran Full HD 

Lidhje me Smartphone tuaj me bluetooth ose wifi 

Te instaluar google , Youtube etj

Me sistem GPS dhe MAps 

Nxjerrin muzike te paster dhe me kualitet

Kontroll i butonave ne timon i suporton gjithashtu

Ka dalje per USB dhe gjithashtu mundesi per te lidhur me kamer pas

7,490 L8,200 L

Specifikim

1 GB RAM ose 2 GB RAM

16 GB ROM ose 32 GB RAM

CPU me katër bërthama

Versionet e Android 10

Rezolucioni i ekranit HD 1024*600

Ekran me prekje kapacitive

2din makinë android

Apple Carplay me valë

Apple Carplay me tela

Android Auto me tela

Funksionet e lidhjes së pasqyrës

Navigacion GPS

2.4G WIFI, mbështetje 802.11b/g/n

Radio FM me funksione RDS

Muzikë Bluetooth A2DP

Kompleti i makinave pa duar Bluetooth

Libri i telefonit Bluetooth

mikrofon i integruar

2 porte USB

Mbështetni formatet video MPEG, MPG, MP4, 3GP, MKV, AVI, FLV etj

Mbështet formatin muzikor MP3, M4A, WAV, AMR, WMA, OGG, AAC, MID etj.

Mbështet formatin e fotografive JPG, PNG, BMP, JPEG etj

Hyrja e kamerës së kundërt

Vendosja e EQ

Funksionet e kontrollit të timonit (lloji i të mësuarit universal)

Menu shumëgjuhëshe OSD

Kontrolli i dritës së prapme të bardhë

Dalja e videos (CVBS)

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close