-58%
, ,

Kasë magnetike për iPhone 6G – 11ProMax


Kasë magnetike  360 grade për iPhone 6G – 11ProMax

Super Ofertë! 🔥

• Mbroni plotësisht iPhonet tuaj nga dëmtimet e përditshme si trokitje, gërvishtje, rënie , goditje etj

• Kjo kasë e projektuar në mënyrë unike përmban një kornizë metalike magnetike dhe një xham të pastër të kalitur për pjesën e pasme dhe të përparme për të ofruar mbrojtje superiore 

• Edhe pse ofron mbrojtje të klasit të parë për telefonin tuaj, kutia magnetike me xham nuk e fsheh bukurinë e iPhonit tuaj

• Kasa kombinon një metal të cilësisë premium, të fortë, të qëndrueshëm me fortësi deri në 9H

• Xham i kalitur i papërshkueshëm nga gërvishtjet për ekranin dhe pjesën e pasme të telefonit tuaj

• Mbajeni iPhonin tuaj në gjendje të pastër me këtë kasë magnetike

290 L 690 L

SHOPPING CART

close