,

Kase per Hardisk te jashtem HDD USB 3.0


1,300 L

Specifikimet:

Bërë nga materiali metalik, sipërfaqe mat, e hollë dhe e qëndrueshme.

Ndërfaqja e transmetimit USB 3.0, e pajtueshme me USB 2.0 dhe USB 1.1.

Lloji i hard drive-it mbështetës: disku SATA fletor 2.5 inç dhe disku SSD me gjendje të ngurtë, hard drive mekanik dhe hard drive.

Materiali: Metal

Shpejtësia e transmetimit: 5Gbps / 6Gbps

Ndërfaqja e jashtme e transmetimit: USB 3.0 / USB 2.0

Sistemi i pajtueshëm: për Windows 98 / SE / ME / 2000 / XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10, për MacOS 8.6 dhe Versionin e fundit

Karakteristikat: Portabël, transferim me shpejtësi të lartë, i lehtë për t’u përdorur

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close