,

Karikues Xiaomi Mi 20W (Type-C)


Karikues Xiaomi Mi 20W (Type-C)

• Fuqia maksimale 20 W

• Siguron karikim maksimal

• Ndërfaqja USB-C 

• Karikoni iPhone 60% në 30 minuta

• Mbështet karikimin e shpejtë 

• Protokolli: PD3.0, QC3.0, AFC, FCP

• Pajtueshmëri inteligjente, mbështet një gamë të gjerë të smartfonëve dhe pajisjeve elektronike

• Sistemi i sigurisë multi-protect ofron mbrojtje të plotë për ju dhe pajisjet tuaja

• Kompakt, dhe portativ

• 52 g i lehtë, ultra i lëvizshëm

1,490 L

SHOPPING CART

close