,

Karikues Wireless Magnetik Charger per gaming + Ftohes


Karikues Wireless Magnetik Charger per gaming  + Ftohes

Modeli Mcdodo Ch-2120

❀【Ftohës magnetik i telefonit】Ftohësi i telefonit ka një ventilator të integruar për ftohjen e telefonit dhe ftohje gjysmëpërçuese, të cilat mund të ftohin shpejt telefonin dhe të zvogëlojnë konsumin e baterisë së telefonit, duke siguruar një përvojë të qëndrueshme transmetimi ose lojërash. Kjo është një domosdoshmëri për lojtarët celularë dhe blogerët.

❀【Karkues i fuqishëm magnetik me valë】Tifozi ynë i ftohjes së telefonit është krijuar për të qenë i pajtueshëm me të gjithë telefonat inteligjentë që mbështesin karikimin me valë. Kur është në përdorim, thjesht lidhni atë në pjesën e pasme të pajisjes dhe lidheni atë me një burim energjie nëpërmjet Type-C për të karikuar telefonin. Fuqia e karikimit me valë është 15 W. Për të marrë efektin më të mirë të karikimit, rekomandohet ta përdorni me një përshtatës energjetik PD 30 W.

❀【Dritat me ngjyra të ambientit】Ky ftohës telefoni ka drita të integruara të ambientit me ngjyra të ftohta, të cilat mund të shfaqin drita shumëngjyrëshe simpatike në mjedise me dritë të ulët, duke ju sjellë stil më të mirë dhe zhytje në lojëra, pavarësisht se ku jeni. Drita RGB funksionon me karikim me valë dhe ftohës magnetikë.

❀【I lehtë dhe i qetë】Dizajn kompakt i strukturës me dizajn për reduktimin e zhurmës 35db, aparati telefonik nuk do t’ju bëjë të ndiheni shumë të rëndë dhe të zhurmshëm kur përdorni ftohësin për të ftohur telefonin tuaj, ftohësi celular nuk do të ndikojë në maratonën tuaj të lojës apo shikimit të filmit .

❀【Shënime të mira】Përpara përdorimit, ju lutemi konfirmoni që telefoni juaj celular mbështet funksionin e karikimit me valë; nëse telefoni juaj celular nuk mbështet tërheqjen magnetike, mund të përdorni fletën tërheqëse magnetike në paketë për të ngjitur një fletë magnetike në celular.

❀【Lista e paketave】Paketa përfshin 1 * Ftohës telefoni me valë magnetike, 1* ngjitëse unaze metalike magnetike, 1 * 3,3 këmbë (rreth 1 metër) kabllo të dhënash të dyfishtë të ndërfaqes TYPE-C, 1 * manual përdorimi. (Përshtatësi AC nuk përfshihet, për efektin më të mirë të karikimit, rekomandohet ta përdorni me një përshtatës energjetik PD 30W)

3,300 L

SHOPPING CART

close