,

KARIKUES MAKINE “REMAX SALO” 58.5W FAST CHARGE


-Karikues per ne makine Remax Salo

-Marka: Remax

-Materiali: Aliazh zinku

-Numri i portave: 2

-Lloji i portave: USB dhe USB Lloji C

-Fuqia: 58,5 W

-Tensioni i hyrjes: 12-24 V

-Vendoset ne vendin e ndezjes se cigares.

-Karikon dy pajisje njekohesisht

-Mbrojtje nga mbinxehja dhe qarku i shkurtër

-Struktura e unazës tërheqëse

-E përputhshme me shumicën e pajisjeve të mundësuara nga porta USB

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRIMIN ME POSHTE.

990 L

-Formë ergonomike për përdorim të rehatshëm; Dizajnerët e këtij karikuesi të vogël janë siguruar që ai të jetë shumë i dobishëm, edhe në rrugë me gunga. Struktura e fortë dhe forma e zgjedhur mirë e bëjnë karikuesin të ngjitet mirë në prizën e çakmakut në çdo situatë. Falë dritës së butë të pasme, ju mund të vendosni në mënyrë intuitive portat USB edhe kur është errësirë.

-Siguria gjatë karikimit; Falë përdorimit të sistemit të mbrojtjes inteligjente, pajisjet tuaja mbrohen plotësisht gjatë karikimit. Nuk keni nevojë të shqetësoheni për qarkun e shkurtër, mbinxehjen ose mbingarkimin. Një çip i integruar është përgjegjës për ndarjen e energjisë së dy pajisjeve në të njëjtën kohë.

-E përputhshme me shumicën e pajisjeve; Ky është një karikues universal që përdoret për të siguruar energji për pajisje të ndryshme që përdorin porte USB dhe USB Type C. Do të jetë një zgjedhje e përsosur nëse dëshironi të karikoni telefonin, tabletin, orën inteligjente, njësinë GPS dhe shumë të tjera. Ajo bashkëpunon me produkte të tilla si: Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, etj.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close