,

Karikues makinë RCC227


  • EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE
  • MARKA : REMAX MATERIALI : ABS+PC
  • HYRJE : DC 12 – 24V
  • Fuqia : 18W DAUE USB : DC5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
  • VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR. DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND, PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE, MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ, NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE , CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS

900 L