Karikues magnetik Apple Watch Type-C


Karikues magnetik Apple Watch Type-C

• Karikimi i Apple Watch bëhet krejtësisht i lehtë

• Karikohet deri në 33% më shpejt kur çiftohet me Apple Watch Series 7

• Mund të arrini karikimin 80% në rreth 45 minuta

• Thjesht mbajeni pranë pjesës së pasme të orës, ku magnetët e bëjnë atë të fiksohet në vend automatikisht

• Sistem plotësisht i mbyllur pa kontakte të ekspozuara

• Merrni karikuesin magnetik të Apple Watch me kabllon USB-C dhe shijo aktivitetet e kohës së lirë me sigurinë dhe besimin që të jep Apple

• Bëjeni karikimin e Apple Watch tuaj pa mundim

• 1 m kabllo USB-C

• E përputhshme me të gjitha modelet e Apple Watch


1,490 L

Specifikimet:

Marka – Apple

Teknologjia dhe lidhjet – USB

Pesha e artikullit – 0,1 paund (0,05 kg)

Emri i dyqanit :
5 out of 5

SHOPPING CART

close