, ,

Karikues Fast Charge Baseus 25W USB-C


Karikues Fast Charge Baseus 25W USB-C 

• Suporton karikimin e shpejtë , fuqinë dalëse të lartë 25 W

• Një hap më shpejt në karikim

• Çipi i integruar përputhet automatikisht me rrymën e kërkuar nga pajisja

• Rezistent ndaj temperaturës së lartë dhe ndaj flakës, i sigurt dhe i besueshëm

• Tension me brez të gjerë 100-240 V, universal

• Pamje e shkëlqyer, që kursen hapësirë ​​dhe e lëvizshme për ta marrë kudo me vete

2,190 L

Marka: Baseus

Materiali: TPE

Hyrja: AC 100 – 240 V~, 50 / 60 Hz, 0,8 A

Dalja e tipit C: DC 5 V ⎓ 3 A; 9 V ⎓ 2,77 A; 12 V ⎓ 2.1 A

Madhësia: 50x43x26mm

Pesha: 50g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close