,

Karikues dhe Boks me Bluetooth Xiaomi 30W Qi


Karikues dhe Boks me Bluetooth Xiaomi 30W Qi

• Karikimi i shpejtë universal, i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve të karikimit me valë

• Karikim me valë deri në 30 W

• Përvojë e re e boksit Bluetooth,  gjatë karikimit

• Bluetooth 5.0, rreze transmetimi deri në 10 m

• Cilësi tronditëse e zërit, magnetik i dyfishtë 

• Ekran i vogël , përvojë e re interaktive

• Lidhje e shpejtë e dyfishtë MIUI

4,490 L

Marka: Xiaomi

Materiali: ABS+PC+Pëlhurë

Përmasat: 234 x 86.5 x 73.9 mm

Mikrofoni: Po

Lidhshmëria: Bluetooth

Versioni Bluetooth: V5.0

Distanca e transmetimit: 10m

Fuqia hyrëse : 15V

Dalja me valë: 30 W MAX

Njësia e altoparlantëve: rreth 40 mm në diametër

Distanca e induksionit: ≤ 4 mm

Impedanca: 8Ω

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close