-20%
, ,

Karikues BASEUS SUPER SI USB-C → iPhone


Karikues BASEUS SUPER SI  USB-C → iPhone

– I vogël dhe i lehtë, ky karikues nga Baseus do ta mbajë pajisjen tuaj plotësisht të karikuar 

– Përshpejtoni kohën e karikimit 3 herë më shpejtë, pajisja juaj do të karikohet rreth 50% në 30 minuta

– Karikues i shpejtë i vogël dhe kompakt

– Projektuar për modelet  që mbështesin karikimin e shpejtë

– Mbështet PD 3.0, QC 3.0 dhe protokolle të tjera të karikimit të shpejtë

– I bërë nga material rezistent ndaj nxehtësisë që ruan një temperaturë mesatare të funksionimit

1,990 L 2,490 L

Specifikimet:

– Hyrja: AC 100-240 V, 50/60Hz, 0.8A max

– Dalja: 5V/3A, 9V/2A, 9V/2.2A, 12V/1.67A, 15V/1.3A

– Ndërfaqja e daljes : Type  C

– Fuqia maksimale e daljes: 20 W

– Gjatesia e kabllit: 1m

– Përmasat: 78 x 28 x 34 mm

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close