,

Karikues 3 n 1 per Apple Charger


Karikues 3 n 1 per Apple Charger

KArikoni Iphone Tuaj suporton mag safe deri 20 W 

Karikoni Oren tuaj Apple Watch  gjithashtu dhe Airpods tuaja3,300 L

Karikim i shpejtë 20 W, karikues pa tel tre në një, mbështetje MagSafe mund të karikojë në të njëjtën kohë Pajisja inteligjente e çiftimit, identifikimi automatik i rrymës së karikimit, pajtueshmëria më e fortë dhe karikimi më i shpejtë.

Statusi i karikimit është i qartë me një shikim, zbulimi i trupit të huaj, parandalimi i temperaturës së lartë dhe Konsumi i energjisë elektrike bosh Mbi rrymë, mbi temperaturë etj.,

Mbrojtje e shumëfishtë, e sigurt për t’u përdorur Modeli: CH -7060 WhiteMaterial: ABS + Madhësia e PCB: 96.5×46.5×8.6mm (pa mbajtëse të orës) Pesha: rreth 180gFuqia: 10W (Max)

Hyrja: QC/PD 18-36W

Output: 15W/10W/7.5W/5W

Paketa e përputhshme universale e përfshirë: 1 x Stacioni i karikimit me valë me shumë funksione1 x Kabllo karikimi1 x Manual përdoruesi në anglisht dhe kinezisht Artikuj të tjerë që nuk përfshihen Karakteristika 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,