-27%

Kamere Outdoor per sporte extreme


4K ULTRA HD 170°KËND GJËRË

Kundra Ujit deri 30 M Thellesi

Modele qe suportojn dhe wifi

Suporton Memorie Karte

Me bateri te rikarikueshme

Vjen me te gjitha aksesoret shtese per gjitha sportet extreme

3,290 L 4,490 L

4K ULTRA HD 170°KËND GJËRË —170°A+ Lente me kënd të gjerë me rezolucion të lartë, Rrotullohet lirshëm nga 70°-170°, Merrni video 4k Ultra HD dhe 16 milion fotografi. Kjo është pikërisht ajo që ju nevojitet për të kapur lumturinë dhe pasionin gjatë udhëtimeve familjare dhe aventurave me miqtë!

★ SHUMË TË PËRMBAJTUR NË UJË — Me këllëfin kompliment të papërshkueshëm nga uji, ju mund të filmoni skena deri në 30 metra nën ujë; Sillni me vete shi ose shkëlqen kur jeni duke notuar, surfing, ski ose zhytje; Rijetoni pamjen nënujore dhe mos humbisni kurrë xhirimin e një momenti të jashtëzakonshëm për shkak të ujit.

★ MBËSHTETUR WIFI — Shkarkoni Klientin e aplikacionit (Skanoni kodin Qr për të instaluar aplikacionin në telefonin tuaj inteligjent), aktivizoni funksionin DV Wifi dhe aplikacionin e telefonit për të lidhur DV-në me Wi-Fi, kërkoni për të shtuar kamerën sipas kodit të identitetit, pas Të cilat mund të kryeni operacione me kamerë dhe video nga telefoni juaj.

★ SET E PLOTË AKSESORësh — Bateria me kapacitet të madh 900 mAh që ju jep jetëgjatësi të gjatë të baterisë; Vidhosja e gishtit e bën montimin më të lehtë; Mbulesë e papërshkueshme nga uji, mbajtëse biçikletash, sedilje për helmetë*2, linjë të dhënash, fashë, kapëse, përshtatës, kllapë përshtatës*3, kapëse në bankë, kapëse harku, sedilje fikse, guaskë B, kravatë, ngjitës 3M, karikues, litar teli, leckë fshirjeje, Dhe bateritë ju lejojnë të përdorni kamerën tuaj në çdo rrethanë.

★ TIPARE TË TJERA — Ekran LCD 2,0 inç, Mbështetje Micro SD deri në 64 GB, Bateri 1350 mAh, 4K@30FPS/ 2.7K@30FPS/ 1080P@60FPS/ 1080P@30FPS/ 720P@30FPS/ 720P@30FPS/ 720P@0FPS/720P@02FPS rezolucioni

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A

SHOPPING CART

close