Kamerë Gimbal Palm 2 Pro

Availability:

S’ka stok


Kamerë Gimbal Palm 2 Pro

– Çojeni përvojën tuaj të kamerës në nivele të reja me  kamerën Gimbal Palm 2 Pro 

– Dizajni kompakt, ofron një sensor CMOS të përditësuar Sony 1/2″ për rritjen e diapazonit dinamik dhe qartësinë e imazhit

– 3 boshte me një sistem servo plotësisht të mbyllur që eliminon tronditjet e figurës në kohë reale.

– Zmadhimi dixhital 3x dhe këndi i gjerë i shikimit 128° ofrojnë parametra  për eksperimentim krijues me stilet e shkrepjes, madje edhe kapjen me lëvizje të ngadaltë 2x (slow-motion)

– Lidhu me një telefon inteligjent me Wi-Fi të integruar 2,5 GHz dhe kaloni lehtësisht mbi dy orë në fotografim 4K deri në 30 fps

– Kontrolloni pajisjen tuaj me një aplikacion që gjithashtu mund të shikojë dhe modifikojë pamjet në lëvizje.

– Një procesor audio RISC 32-bit ofron audio të qartë, me besueshmëri të lartë dhe eliminon jehonën ,heq zhurmën e padëshiruar në mjedise të ndryshme regjistrimi.

– Një levë e qetë me 4 drejtime dhe butona me prekje 

– Merrni dhe rregulloni automatikisht fotot për t’i kombinuar në një panoramë të vetme

31,900 L

S’ka stok

Modeli: Palm 2 Pro

Ekrani: Ekran me prekje 1.22″.

Sensori: Sony 1/2″ CMOS, 12 MP

Këndi: 128º, f/2.2

Zmadhimi dixhital : 4X

Foto: 12 MP

Video:

Cilësia maksimale: 4K me 60 fps

Lidhjet: WiFi, Bluetooth

Hapësira e kartës microSD deri në 512 GB

Karakteristikat:

3-Aksi Gimbal

Montimi i trekëmbëshit

Bateria: 2600 mAh

Koha e përdorimit: deri në 160 minuta (regjistrimi 4K)

Përmasat: 132.5 x 35.5 x 32.5 mm

Pesha: 150 g

Ngjyra: E zezë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close