, , ,

Kamera Sigurie Xiaomi 2K


Kamera e Shtëpisë së Xiaomi Mi 360º 2K, Shtëpia juaj dhe Foshnja juaj do të jenë më të sigurta

Kamera e re Xiaomi Mi 360º Home Security 2K, një kamera sigurie që mund të përshtatet në çdo vend. Ka një cilësi rezolucioni spektakolare që arrin deri në 2K, e adaptueshme në mënyrë të përkryer për të gjitha situatat me teknologjitë e saj të ndryshme dhe që ju jep një kapacitet shikimi 360º.

Rezolucioni 2K me specifikimet më të mira

5,000 L

Gjëja më e rëndësishme në një kamera sigurie është të shohësh imazhet në cilësinë më të mirë. Dhe kamera e re e Xiaomi është një nga kamerat më të mira me cilësi të videos përreth. Lentja e saj ka një sensor me rezolucion 2K, i cili do t’ju lejojë të shihni se kush hyn në shtëpinë tuaj me cilësi të pabesueshme. Me këtë cilësi të imazhit ju mund të dalloni në mënyrë të përsosur se kush është në shtëpinë tuaj dhe mund të keni një dhomë të tërë të kontrolluar falë aftësisë së saj për të rrotulluar 360. Për më tepër, në mënyrë që jo vetëm të shihni gjithçka në mënyrën më të mirë, por edhe të dëgjoni dhe flisni, është një aparat fotografik me kufje dhe altoparlantë të integruar.

Marka: Xiaomi

Modeli: Kamera e Sigurisë Shtëpie Mi 360º 2K

Kamera:

Rezolucioni i videos: 2K (1296 Px)

Këndi i shikimit: 360º

Kodimi: H.265

Vizioni i natës infra të kuqe

3 milion piksele

Këndi i shikimit: 110º

Lidhja: WiFi 2.4GHz

Përdorshmëria e kartës SD (deri në 32 GB)

Punon si Bluetooth Hub

E pajtueshme me Google Assistant dhe Alexa

Detektor i qarjes së foshnjës

Altoparlantë dhe mikrofon

Fuqia e hyrjes: 5V / 1A

Përdorni temperaturën: -10 deri 40-C

Përmasat: 11.5 x 7.8 x 7.8 cm

Ngjyra: e bardhë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: xiaomi_kamera Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close