Kamera Sigurie AHD


Formati i videos: ASF
Kodimi i videos: M-JEPG
Rezolucioni i videos: 1280x720P HD
Shkalla e kornizës së videos: 30 fps
Mikrofoni: I integruar
Pa fije: 2.4G 802.11n
Bateria: Kapacitet i lartë Energji elektrike litium
Përshtatësi i baterisë: DC-5V / 1000MA
Mbështetja e ruajtjes: Karta Micro SD / TF, Max 32GB
Sistemi i mbështetjes: IOS dhe Android

4,000 L

SHOPPING CART

close