-8%
, , , , ,

Kamera per makinen XIAOMI MAI 70 LITE


5,990 L 6,500 L

Regjistrim mahnitës HD 1944P: 2.5 herë me 1080P

Cilësi e jashtëzakonshme e imazhit me rezolucion të lartë prej 2592*1944, duke regjistruar targa, shenja rrugore dhe detaje të tjera kritike në rrugë.

Sensori Sony me 5 megapiksel

Kamera  është i pajisur me sensorin e imazhit SONY IMX335, duke e bërë atë një aparat të jashtëzakonshëm për regjistrimin tuaj.

Vizion super i qartë i natës

Bëni regjistrime të mprehta dhe shumëngjyrëshe edhe në dritë të ulët. Sensori Starvis CMOS SONY IMX307 me zonën efektive të ndjeshmërisë së dritës është i shkëlqyeshëm për shikimin e natës. Kur është në errësirë, automatikisht do të rregullojë dhe optimizojë dritën para regjistrimit.

Mbikqyrje 24-orëshe e parkimit

Dash cam do të fillojë automatikisht regjistrimin kur zbulohet një përplasje nga sensori G i integruar. Do t’ju kujtojë të kontrolloni videon e ngjarjes kur të ktheheni në makinë. Bateria e integruar 500mAh ju mbron nga shkarkimi i baterisë së automjetit.

Regjistrimi i urgjencës kur jeni larg

Me sensorin e ndjeshmërisë së lartë, kamera juaj dash 70mai do të jetë e disponueshme për regjistrim automatik në modalitetin e parkut. Gjithmonë vëzhgoni automjetin tuaj të bukur.

SHOPPING CART

close