-11%
,

Kamera e sigurisë wireless IMILab EC2


7,990 L 9,000 L

Karakteristikat:

– Kamera e sigurisë wireless IMILab EC2 është zgjidhja më e mirë për të monitoruar shtëpinë tuaj kudo që të jeni

– Bateria litium me kapacitet të madh 5100mAh realizon jetëgjatësi të gjatë të baterisë që siguron 3 muaj punë

– Dritë infra të kuqe e drejtuar nga vetja me performancë të lartë në mënyrë që të shihni gjithçka në errësirë

– Ka një detektor lëvizjeje dhe alarme të para-dizenjuar që të mund ta aktivizoni kur të doni

– Me një mikrofon dhe altoparlantë të integruar, ju mund të flisni dhe të dëgjoni njerëzit nga ana tjetër

– Lidhja Wi-Fi ju lejon të kontrolloni gjithçka nga smartphone-i juaj

– Sensori PIR dhe teknologjia AI ndihmon në diferencimin midis njerëzve, kafshëve shtëpiake të mëdha ose objekteve të tjera në lëvizje

– Kamera e sigurisë vjen me një bashkim të rregullueshëm 360 gradë, i cili ju lejon të rregulloni lehtësisht kënde të ndryshme

– Kamera e sigurisë IMILab EC2 është e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm falë pluhurit IP65 dhe çertifikatës rezistente ndaj ujit

– Shkarkoni Aplikacionin Mi Home për të pasur kontroll të plotë në shtëpinë tuaj (për iOS dhe Android)

– Mbështet karta MicroSD deri në 64 GB (nuk përfshihen) dhe hapësirë ​​ruajtëse

Specifikimet:

– Rezolucioni i videos: 1920×1080

– Lentja: f / 2.6

– Lidhshmëria: Wi-Fi (IEEE802.11b / g / n)

– Kapaciteti i baterisë: 5100mAh

– Vendi i kartës SD: maksimumi 64 GB

– Koha normale e funksionimit: 3 muaj

– Vlerësimi rezistent ndaj ujit: IP65

– Përmasat: 4,7 x 7,3 x 14 cm

– Pesha: 270g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close