, , , , ,

Kamer per Makine Xiaomi 70mai A400 + Kamer Pas

Availability:

S’ka stok


70mai Dash kamer per makina eshte prodhuar nga brand i njohur Xiaomi.

Kamera 3.6 megapiksel 1440p Quad HD + jep nje super rezolucion shikimi .

Me fushe shikimi prej145°.

Regjistrim me dy kanale

Kamera e dyfishtë, mbrojtje e dyfishtë.

Mbikqyrje parkimi 24 orë.

Vizioni i përmirësuar i natës nga teknologjia WDR e cila rregullon automatikisht ekspozimin,

Dritë e ulët, qartësi e lartë.

Lidhet me telefonin tuaj me WIFI dhe me aplikacionin 70mai .

Rregjistrim ne qark, suporton karte memorie deri ne 128g.

8,500 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close