,

Kamer GoPro HERO 9

Availability:

S’ka stok


Performancë legjendare

– Video 5K 

– Foto 20 MP 

– Ekran me prekje

– Transmetim i drejtpërdrejtë në internet (Livestreaming) 

– HyperSmooth 3.0 

– TimeWarp 3.0 

-I fortë dhe i papërshkueshëm nga uji 

– Bateri e fuqishme

– Night-Lapse Video

– Voice Control

– Orientim i portretit

– 8x Slo-motion

– Aplikacion GoPro

45,900 L

S’ka stok

Specifikimet:

Kamera

Lloji i sensorit : Sensori CMOS

Rezolucioni efektiv i sensorit: 23,6 megapiksel

Regjistrimi

Kart-memorire Slot : kartë e vetme microSD/microSDHC/microSDXC

Formati i videos : 5120 x 2880 me 24/25/30 fps (100 Mb/s MP4 nëpërmjet H.264/AVC, H.265/HEVC)

4096 x 3072 në 24/25/30 fps (100 Mb/s MP4 nëpërmjet H.264/AVC, H.265/HEVC)

3840 x 2160 në 24/25/30/50/60 fps (100 Mb/s MP4 nëpërmjet H.264/AVC, H.265/HEVC)

2704 x 2028 në 50/60 fps (100 Mb/s MP4 nëpërmjet H.264/AVC, H.265/HEVC)

2704 x 1520 në 50/60/100/120 fps (100 Mb/s MP4 nëpërmjet H.264/AVC, H.265/HEVC)

1920 x 1440p në 24/25/30/50/60/100/120 fps (MP4 nëpërmjet H.264/AVC, H.265/HEVC)

1920 x 1080p në 24/25/30/50/60/100/120/200/240 fps (MP4 nëpërmjet H.264/AVC, H.265/HEVC)

Formati i imazheve: JPEG 20 MP

Format audio : WAV

Lloji i ekranit : LCD me ekran me prekje

Madhësia :2.27″

Shpejtësia e diafragmës : 1/25 – 1/2000 sekonda (Foto)

Burst foto: 30 foto / 3 sekonda

Stabilizimi i imazhit Dixhital

Mikrofoni i integruar : Po

Altoparlant i integruar : Po

Wi-Fi : Po

Konektorët :  hyrës/dalës

Daljet : 1 x USB 3.0 Type-C

Bateria e rikarikueshme, 1720 mAh

Përmasat (W x H x D) 2,8 x 2,2 x 1,3″ / 71,0 x 55,0 x 33,6 mm

Pesha 5,6 oz / 158 g

Pesha e paketimit 1.075 lb

Përmasat e kutisë (LxWxH) 10,1 x 5,9 x 3,25

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close