-14%
,

Kamer e Jashtem Xiaovv me pamje Panoramike


Xiaovv XVV-1120S-B1Smart 1080P Kamera panoramike e papërshkueshme nga uji Kamera e jashtme 180° H.265 Monitor Home Baby Vision Night Vision Infrared

-Lente HD me kënd të gjerë

Gama e plotë e imazheve me definicion të lartë, gamë e gjerë, imazh i qartë

Lente me kënd të gjerë -180°

Zona e monitorimit është 180° e gjerë dhe e gjerë, gjë që e bën fushën e shikimit më të gjerë dhe figurën më të qartë dhe më të lëmuar.

-Cilësi reale HD 1080P

E pajisur me një lente HD piksel 200W, mund të marrë cilësi të qartë imazhi 1080P, më afër skenës reale

-Night Vision Larg, Infrared HD

Lente me hapje të madhe F2.0 me 4 llamba infra të kuqe me efikasitet të lartë, distanca maksimale e shikimit prej 15 metrash, mund të shihet më tej dhe më qartë

-Zëri me dy drejtime, komunikimi është më i përshtatshëm

Intercom zanor me dy drejtime, mbështetje video intercom në kohë reale, bisedë me familjen në çdo kohë, kudo

-Zbulimi i lëvizjes + Zbulimi humanoid në re

Ju mund të monitoroni dinamikën në çdo kohë, kudo nëpërmjet pajisjeve terminale si celularët/tabletat: funksioni i përmirësuar i zbulimit humanoid të nivelit të lartë filtron në mënyrë efektive alarmet e pavlefshme me një shkallë saktësie deri në 98%.

4,900 L 5,700 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close