-21%
,

Kamer Baby Monitor me Ekran Mikrofon

Availability:

S’ka stok


VB601 Video Monitor foshnjash me wireless  2.0” LCD

Babysitter 2 Way Talking

Suporton night Vision

Ka te integruar disa kenge ninulla per te vendos femijen ne gjume

Mundesi ti flisni direkt nga kamera

5,490 L 6,990 L

S’ka stok

Forma: Mini Kamera

Ekrani: 2 inç

Ndjeshmëria: -90dBm

Mënyra e modulimit: GFSK

Koha e shërbimit: 8 orë

Pesha e paketimit: 0.430 kg

Konsumi i energjisë: 150 mA

Sensori: CMOS

Madhësia e sensorit (inç): 1/3

Piksele të vlefshme: 320 x 240 pxl

Bateria: Bateria Li-polimer 500 mAh

Ndriçimi minimal: 0 Lux (IR Aktiv)

Distanca e shikimit të natës: 15 FT (5 m)

Fuqia e transmetimit: 17dBm

Funksioni: muzikë, vizion nate, telekomandë

Transmetimi Freq. : ISM 2400-2483.5MHz

Fuqia: Hyrja: 110V – 240V, tensioni i punës: 5V / 1A DC

Gama e lirë: 160 ft / 50 m brenda, 850 ft / 260 m jashtë, linjë e shikimit

– Ninullat e integruara mund të ndihmojnë prindin të ngushëllojë foshnjën që bie në gjumë.

-Monitorimi i temperaturës. Dijeni temperaturën e dhomës së foshnjës gjatë gjithë ditës pa u shqetësuar.

– Audio me dy drejtime midis kamerës dhe monitorit, mund të bisedoni me fëmijën.

– Mbani një sy foshnjës gjatë gjithë natës me shikim automatik të natës.

– Jetëgjatësia e baterisë deri në 8 orë (në modalitetin Vox). Nuk ka nevojë të ngarkoni baterinë për monitorin gjatë gjithë natës në modalitetin Vox.

– Madhësi e vogël, dizajn portativ, i përshtatshëm për t’u bartur.

– Mbështetje shumë-gjuhëshe, anglisht, frëngjisht, spanjisht, italisht, Gjermani.

Përmbajtja e paketës:

1 * Kamera

1 * Monitor

2 x adaptorë të rrymës

1 x Udhëzues përdoruesi në anglisht

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close