-14%

INSTAX mini 12 FUJIFILM


INSTAX mini 12 FUJIFILM

 Pamje optike e imazhit

Ekspozim automatik dhe blic i integruar

Prodhon në çast printime imazhesh argëtuese dhe të thjeshta

Fujifilm Mini 12 Camera BUNDLE është shumëngjyrësh, argëtues, kompakt dhe vërtet i lezetshëm.

Shijoni shikimin e imazheve që zhvillohen praktikisht para syve tuaj.

Një kuti unike e pajisur me diapazon me një rrip të heqshëm për rehati shtesë është projektuar për të mbajtur dhe mbrojtur kamerën tuaj.

Printime të madhësisë së kartës së kreditit të filmit të menjëhershëm 

(Filmat nuk perfshihen ne paketim)

( 20 filma – 2000 lek)


9,500 L 11,000 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5

SHOPPING CART

close