,

Huawei Smartwatch GT 2Pro

Availability:

S’ka stok


Huawei GT2 Pro Smartwatch( ore inteligjente).

Me ekran 1,39″ AMOLED Sapphire: Numri i orës prej safiri rezistent ndaj konsumit lidhet pa probleme me kornizën e titanit për një dizajn të lehtë dhe të fortë,por mbi te gjitha shume elegante.
Pjesa e pasme qeramike me shkëlqim dhe miqësore me lëkurën siguron një veshje
të rehatshme.

Monitorim 24/24 ore per zemren duke e mbajtur ne kontroll dhe duke ju njoftuar per anomalit.

Zbulimi i ngopjes së oksigjenit: Duke mbështetur matjen inteligjente një herë të nivelit të SpO2, ju mund të zbuloni nivelin e oksigjenit në gjak pavarësisht se cfare jeni duke bere.

Monitorim per gjumin dhe stresin.

100+ mënyra stërvitjeje: Mbështetja e gjurmimit të saktë të të dhënave për mbi 100 mënyra stërvitjeje, duke përfshirë 17 mënyra profesionale dhe 85 mënyra të personalizuara, ora inteligjente ju ndihmon të gjurmoni gjatë gjithë rrugës që lëvizni.

5ATM
waterproof.

Karikimi efikas me valë: Jetëgjatësia e baterisë deri në 2 javë siguron energji të vazhdueshme për jetën tuaj efikase.
Me 5 minuta karikim të shpejtë me valë, mund ta përdorni për 10 orë. Ai gjithashtu mbështet karikimin e kundërt nga telefoni juaj kur ka mungesë karikuesish.

Telefonata me Bluetooth:Me mikrofonin te instaluar mund të merrni, refuzoni ose çaktivizoni telefonatat dhe të kontrolloni historikun direkt në HUAWEI WATCH GT 2 Pro nëpërmjet lidhjes Bluetooth me telefonin.

Kërkesat e sistemit: Android 5.0 dhe lart, iOS 9.0 dhe lart

Lidhet me telefonat iOS/Android.

203.2 

S’ka stok

SHOPPING CART

close