,

Huawei Band 3e Smartwatch

Availability:

S’ka stok


Karakteristikat kryesore të Huawei Band 3e:

Huawei Band 3e është e papërshkueshme nga uji 5ATM dhe është në gjendje të shfaqë njoftime, të gjurmojë gjumin tuaj dhe madje të ketë një mënyrë DND. Ai ka një bateri 77mAh që do të zgjasë deri në 12 ditë për përdorim tipik dhe deri në 21 ditë në gatishmëri.

1,490 L

S’ka stok

Huawei Band 3e Smartband është me një ekran PMOLED 0.5 inç.

Bateri 77mAh që do të zgjasë deri në 12 ditë për përdorim tipik dhe deri në 21 ditë në gatishmëri.

Rezistencë ndaj ujit 50 metra, e përshtatshme për veshin gjatë gjithë ditës duke përfshirë notin, larjen e duarve dhe dushin.