-34%
,

HP ELITEBOOK 820 G4


– HP Elitebook 820 G4 është një laptop elegant që është gjithashtu i fortë. Ky kompjuter notebook përmban një dizajn të qëndrueshëm dhe tastierë rezistente ndaj derdhjeve, kështu që mund ta çoni me siguri kudo.

– Elitebook 820 G4 është i lehtë për t’u përdorur, falë ekranit të tij 14”  dhe butonave dhe portave të vendosura në mënyrë intuitive. Ai gjithashtu vjen me Windows 10 Pro të parainstaluar, duke ju dhënë ndjesinë e njohur të sistemit tuaj operativ të preferuar.

– Ky laptop ofron shumë energji për detyrat e përditshme si shfletimi në ueb, kontrollimi i emailit, krijimi i dokumenteve ose fletëllogaritëse, shikimi i filmave, dëgjimi i muzikës, etj.

 – SDRAM DDR4 16 GB ju lejon të kryeni lehtësisht shumë detyra midis projekteve, ndërsa ofron shpejtësi të shpejtë transferimi, në mënyrë që të mund t’i qaseni skedarëve shpejt dhe t’i lëvizni ato midis pajisjeve.

– Ekrani diagonal 14″ FHD IPS me ndriçim LED jep pamje të bukura në rezolucion 1920 x 1080. Plus, është kundër shkëlqimit, kështu që ju mund të shijoni shikimin e ekranit tuaj nga çdo kënd.

– SSD 256 GB ofron shumë hapësirë për dokumentet, fotot dhe videot tuaja. Dhe me një ram 16 GB, do të jeni në gjendje të ekzekutoni shumë programe në të njëjtën kohë pa përjetuar ndonjë vonesë.

– Intel HD Graphics 620 ju jep fuqinë për të krijuar pamje të mahnitshme për punë ose lojë. Ju do të jeni në gjendje të redaktoni fotot dhe videot me lehtësi ose të shijoni një seancë lojrash pa ndonjë ngadalësim.

– Porti USB 3.0 ju jep shpejtësi të shpejtë të transferimit të të dhënave, duke ju lejuar të kopjoni skedarët në sekonda në vend të minutave. Dhe është e kthyeshme, që do të thotë se nuk mund të hamendësoni më se cila drejtim është kur lidhni pajisjen tuaj në prizë.

19,900 L 30,000 L

Marka – HP

Kapaciteti i Hard Diskut – 256 GB SSD

Sistemi Operativ – Windows 10 Pro

Lidhshmëria – Porta e ekranit, USB 3.1, VGA

Lloji i ruajtjes – Drive në gjendje të ngurtë

Procesori – Intel Core i5 Gjenerata e 7-të

Lloji i përpunimit të grafikës – Grafika e integruar/në bord

Ngjyra – Argjend

Karakteristikat – Bluetooth, Webcam i integruar

Madhësia e ekranit – 14″

Madhësia RAM – 16 GB

Lloji – Laptop

Modeli – Elitebook 820 G4

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close