,

Honor band 4 Smartwatch


Specifikimet:

Lloji: Versioni Drejtues i Smart Band 4

Ngjyra: blu/jeshile/e kuqe/e verdhë/rozë (opsionale)

Madhësia e ekranit: 0.5-inç

Kapaciteti i baterisë: 77mAh

Materiali i brezit: TPU

Mbrojtja e sigurisë: 50 metra i papërshkueshëm nga uji

BT: 4.2

1,700 L

Përshkrim:

Edicioni Honor Band 4 Running Edition vjen me një brez me cilësi të lartë dhe shërben si një trup i vogël dhe i lehtë. Ajo vjen me një ekran OLED më të vogël 0.5 inç njëngjyrësh dhe përmban një sensor lëvizjeje 6 dhe rezistencë ndaj ujit deri në 50 metra.

Karakteristikat kryesore:

Ekran me prekje: Ekran prekës 0.5 inç OLED

Sistemi: BT 4.2, i pajtueshëm me Android 4.4 dhe më lart ose iOS 9.0 dhe më lart

Sportet: pedometër, gjumë, stërvitje, kujtesë e ulur

Sensori: 6- sensorë

Kujtesa e thirrjes: njoftimi i thirrjes dhe mesazhit, thirrja e heshtur po vjen (vetëm iOS është në dispozicion)

I papërshkueshëm nga uji: rezistent ndaj ujit deri në 50 metra / 5 ATM

Bateria: Bateri 77mAh me kohë të gjatë përdorimi

Funksionet: disa nga funksionet duhet të vendosen në APP për të punuar