, ,

HDD TOSHIBA 2TB / 4TB EXTERNAL 2.5-inch USB 3.0


HDD TOSHIBA 2TB / 4TB  EXTERNAL 2.5-inch USB 3.0

► Harddisk i jashtëm Toshiba Canvio 2TB / 4TB

•USB 3.0

•Ngjyra : e Zezë

•Pajisjet e përputhshme : Laptop, PC

•Lehtë për t’u përdorur pa asnjë softuer për t’u instaluar

7,990 L11,500 L

► Një vend për të gjithë skedarët tuaj

Magazinim me kapacitet të lartë në një shtresë të përshtatshme kompakte, klasike të zezë mat. Hard disqet Canvio Basics janë perfekte për ruajtjen e të dhënave, muzikës, filmave dhe fotografive. Këto pajisje janë me energji USB dhe mund të përdoren me një kabllo të vetme USB të lidhur me një kompjuter ose laptop.

► Shoqëruesi juaj kompakt

Bazat e Canvio fokusohen në profilin dhe dizajnin klasik. Kutia e hollë, kompakte dhe pjesa e sipërme e sheshtë e bëjnë Canvio Basics një hard disk të vërtetë portativ – Lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur në çdo xhep ose çantë.

► Shpejtësi të larta të transferimit

Mundësuar nga teknologjia e re USB 3.0,  janë shumë më të shpejtë  por ende të pajtueshëm me – pajisjet USB 2.0, që lejojnë transferimin e shpejtë kur organizoni skedarët tuaj.

► Funksionim i lehtë Plug-And-Play

Operacion i thjeshtë Plug-And-Play. Gati për t’u përdorur me Microsoft Windows dhe nuk kërkohet instalim softuerësh. Tërhiq dhe lësho skedarët në mënyrë intuitive në dhe nga kompjuteri ose laptopi juaj.

► Të dhënat tuaja në duar të sigurta

Me mbi 50 vjet përvojë në teknologjinë e hard disqeve dhe standardet e pakrahasueshme të cilësisë, Hard Disqet portative Toshiba ofrojnë një vend të besueshëm dhe të sigurt për skedarët tuaj, kudo që të shkoni.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , ,

SHOPPING CART

close