Haylou Smart Watch 2


Haylou Smart Watch 2

Ekran 1.4 inç me panel LCD dhe rezolucion 240x240p

Regjistri i gjumit, gjurmimi i fitnesit dhe monitori i rrahjeve të zemrës

Merr njoftime celulare në ekranin e orës : Whatsapp, Instagram, Facebook dhe më shumë.

E përputhshme me Android dhe iOS.

3,690 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close