Haylou RT2 Smart Watch


Haylou RT2 Smart Watch

– Ekran me rezolucion të lartë 360*360

– Mbështet 12 mënyra stërvitjeje

– Mbështet monitorimin e rrahjeve të zemrës dhe oksigjenit në gjak gjatë gjithë ditës

– Mbështet monitorimin inteligjent të gjumit

– 20 ditë jetëgjatësi baterie

4,990 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close