Haylou GST Smart Watch


Haylou GST Smart Watch

Ekran HD 1,69”

Mbështet 12 mënyra stërvitjeje

Mbështet monitorimin e rrahjeve të zemrës dhe oksigjenit në gjak gjatë gjithë ditës

Mbështet monitorimin inteligjent të gjumit

IP68 i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga uji

20 ditë jetëgjatësi baterie

3,890 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close