-24%

Haino Teko Germany Smart Watch Amoled Seria 9


Haino Teko Germany Smart Watch Amoled Seria 9

► Ekran katror me prekje AMOLED Glass

► Jetëgjatësi e gjatë e baterisë

► Përfshin 3 palë rripa

► Aftësi për gjurmimin e fitnesit

► Dizajn elegant dhe modern

► Karakteristikat e avancuara të orës inteligjente, të pajtueshme me pajisje të ndryshme

► Skanoni kodin QR në paketim dhe shkarkoni aplikacionin Wearfit pro

3,790 L 4,990 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close