,

Gome Solide (Mishi ) per Skuter Elektrik 8.5 Inch ose 10 Inch


Gome Mishi per Skuter Elektrik me madhesi 8.5 Inch ose 10 Inch

Pershtatshem gjitha modelet e Skuter si Xiaomi M365 Essential , Xiaomi Pro 2 , Xiaomi 3 , Scooter Universal qe pranojn cdo lloj gome 8,5 Inch ose 10 Inch

Gomat jane te forta kunder godtijeve , cpimeve 

Cilesi 100 % garantuar 

1,790 L1,990 L

Gomë elektrik për skuterin Xiaomi Goma e ngurtë gome për skuterin Xiaomi për Xiaomi Mijia M365 1S Pro Pro 2 3 Goma e fiksimit të skuterit

Shënim: Ky unazë është bërë nga materiali i cilësisë së lartë. Me dizajnin e vrimës së mjaltit, performancë më e mirë e amortizimit. Një zgjedhje e mirë për ju.

Këshillë: Përpara se të vendosni gomat, rekomandohet që të thithni ujin e nxehtë në mbi 60 gradë për rreth 3 minuta, gjë që do ta bëjë më të lehtë instalimin. Ne ju rekomandojmë të blini shiritin tonë, është një mjet i domosdoshëm që ju ta instaloni vetë.

Vetitë:

1. E bërë nga materiali plastik me cilësi të lartë, kjo unazë mbyllëse e rrumbullakët është e fortë dhe e qëndrueshme.

2. Me dizajnin e vrimës së mjaltit, performancë më e mirë e amortizimit.

3. Pëlhura e poshtme e izoluar siguron lidhje të zgjeruar termike.

4. Mbulesa e izoluar për ngrohje dhe siguri të përmirësuar.

5.I përshtatshëm për Xiaomi Mijia M365

Prezantimi i produktit të gomave të ngurta:

1. Goma e ngurtë është bërë nga materiali i cilësisë së lartë, të cilin mund ta instaloni lehtësisht në skuterin tuaj elektrik Xiaomi m365/M365 Pro/1S/Pro 2 pasi ato të zbuten. Lehtë për t’u përdorur dhe zëvendësuar, e rregulluar në mënyrë fleksibël dhe e fiksuar fort. Dhe me rezistente ndaj konsumit, kundër korrozionit dhe të qëndrueshëm, pa gërvishtje, pa shpim, pa nevojë për pompim.

2. Me shumë huall mjalti, të cilat mund të largojnë nxehtësinë më shpejt dhe të shërbejnë për një kohë më të gjatë. Gomat e ndërrimit të skuterit gjithashtu mund t’i bëjnë gomat të stresohen në mënyrë të barabartë dhe të thithin goditjet, gjë që mund të sigurojë amortizimin më të mirë për ju.

3. Gomat e ngurta të projektuara kryesisht për Skuterin Elektrik Xiaomi Mijia M365/M365 Pro/1S/Pro 2, aplikim para dhe pas. Materiali i posaçëm me sipërfaqe gome me brazda siguron kapje të shkëlqyer, stabilitet të saktë dhe trajtim. Mund të përdoret në mot me borë dhe shi pa dëmtuar skuterin.

4. Mënyra e montimit – Për të montuar gomat e skuterit elektrik, duhet të kalojë fillimisht. E vendosim në mikrovalë për 1 minutë që të relaksohet pak ose e vendosim në ujë të vluar për 10 minuta. Përpara se të përdorni gomat, ju lutemi shikoni videon ose udhëzimet. Nëse nuk mund t’i instaloni ato duke shikuar video ose udhëzime, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni. ne do të bëjmë çmos për të zgjidhur problemin tuaj.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: ,

SHOPPING CART

close