Galaxy Watch 4


Imitim i Samsung Galaxy Watch 4

• Galaxy Watch4 është ora e parë inteligjente që ju jep të dhënat e përbërjes së trupit pikërisht në kyçin tuaj të dorës, tani mund të merrni lexime mbi yndyrën e trupit, muskujt skeletorë, ujin e trupit, shkallën e metabolizmit bazë dhe indeksin e masës trupore

• Zgjohuni duke u ndjerë i rifreskuar dhe i rimbushur me gjurmim të avancuar të gjumit

• Kujdesuni për zemrën tuaj me monitorim të saktë të EKG-së dhe mbani një sy në fibrilacion të mundshëm atrial, një formë e zakonshme e ritmit të parregullt të zemrës

• Përfitoni sa më shumë nga çdo seancë ushtrimesh me gjurmimin e avancuar të stërvitjes që njeh 6 aktivitete nga vrapimi te vozitja, noti, automatikisht në vetëm 3 minuta

• Qëndroni të motivuar duke u lidhur me seancat e trajnimit të drejtpërdrejtë përmes smartfonit tuaj ose me sfidat dinamike të grupit me miqtë tuaj

• Vendosni funksionet e telefonit që ju nevojiten drejtpërdrejt në kyçin tuaj të dorës dhe qëndroni të lidhur me telefonatat, tekstet, njoftimet dhe transmetimin e muzikës, të gjitha të aksesueshme me një trokitje të thjeshtë

• Zgjidhni midis faqeve të orës analoge ose dixhitale me një shumëllojshmëri sfondesh, shkronjash dhe ngjyrash që të përputhen me shijet, motin ose rastin tuaj 

• Prekni fuqinë dhe komoditetin e shërbimeve dhe aplikacioneve të zgjedhura të Google që nga kyçi i dorës

• Përdor Bixby ose Google Assistant për ndihmë për pothuajse çdo temë

• Transmetoni meloditë tuaja të preferuara në YouTube

4,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close