,

Full HD 1080p Sport Action Camera

Availability:

S’ka stok


• Lente me kënd të gjerë 90 gradë. Me kuti të papërshkueshme nga uji për marrjen e videove të mrekullueshme nën ujë deri në 30 metra.

• Ekran 2.0 “me rezolucion me cilësi të lartë 1080P HD.

• Lente me kënd të gjerë 90 shkallë.

• Me kuti të papërshkueshme nga uji për të marrë video të mrekullueshme nën ujë deri në 30 metra.

• Mbështetni shpërthimin, humbjen e kohës dhe gjuajtjen e vazhdueshme

• Mbështetni kompensimin EV, kontrollin e grilave dhe kamerën e PC.

• Mbështetni Kartën Micro SD deri në 32G. (Nuk përfshihen).

• Madhësia mini, pesha e lehtë, e lehtë për tu mbajtur.

• Perdoret per shumë pajisje, të tilla si stendë për biçikleta, bazament, fashë etj. ‘Kamera mund të montohet në përkrenare, biçikletë, xham të makinës dhe sende të tjera të ngjashme, të përshtatshme për sporte të jashtme si hipja, ski, ngjitje, etj.

• Specifikimet: Ekran (LCD): Lente 2,0 inç: Lente me kënd të gjerë 90 gradë

2,500 L

S’ka stok

Lente me kënd të gjerë 90 gradë.

• Mbështetni shpërthimin, humbjen e kohës dhe gjuajtjen e vazhdueshme.

• Mbështetni kompensimin EV, kontrollin e grilave dhe kamerën e PC.

• Vjen me shumë pajisje, të tilla si stendë për biçikleta, bazament, fashë etj.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close