, , ,

EARLDOM MBAJTESE TELEFONI (QAFORE).


Mbajtesja per telefona nga Earldom vendoset si qafore duke ju dhene rehati ne shikimin e filmave dhe jo vetem.
Dizajni i qafës per vendosje shumë komode dhe te butë pa ushtruar presion dhe
lodhje në qafë apo shpinë.

Mbajtëse me shumë modalitete, ka krahë fleksibël me mundësi ndryshimi të modalitetit në çfarëdo mënyre për përdorim në mënyra të ndryshme me aftësinë e rrotullimit 360 gradë.

Përdoret si monopod, me shkumë të hollë e të butë për të parandaluar rrëshqitjen, e
vendosur mirë brenda dorës.

Mund të qëndroj ulur në një tavolinë ose dysheme për të parë një film.

E pajisur me kapëse silikoni për të parandaluar gërvishtjet dhe gërvishtjet në telefon dhe tabletë.

Shumë i lehtë, i bërë nga kombinimi ABS + shkumë, i pajtueshëm me shumë telefona dhe tableta të ndryshëm nga 4 deri në 10 inç

1,490 L

SHOPPING CART

close