Earbuds Awei T13 Pro TWS


Earbuds Awei T13 Pro TWS

• Çipi i avancuar BT 5.1, çiftim i shpejtë

• Transmetim me shpejtësi të lartë, lidhje e qëndrueshme dhe performancë me vonesë të ulët

• Njësitë 8 mm me diafragmë komplekse me ndjeshmëri të lartë

• Tingull stereo dhe detaje të pasura muzikore , bas i plotë dhe i thellë

• Dizajn ergonomik, kufjet përshtaten mirë me kanalin e veshit dhe zvogëlojnë presionin e veshëve, duke siguruar rehati dhe stabilitet 

• Kontrolli i saktë me prekje ju lejon të ndërroni muzikën, të rregulloni volumin, t’i përgjigjeni / mbyllni telefonatën lehtësisht me një prekje të thjeshtë

• Bateria 300 mAh me kapacitet të madh, siguron 8-9 orë kohë pune 

• Kufjet mund të karikohen shpejt dhe në mënyrë të qëndrueshme. Dritat treguese tregojnë qartë statusin e karikimit dhe fuqinë e mbetur

• I papërshkueshëm nga uji IPX6, mund të mbrojë në mënyrë efektive pajisjen nga djersa ose shiu

• Mbështet asistentin zanor të thirrjes

• Kufjet mund të përdoren së bashku ose veçmas

• Trup i hollë dhe i lehtë, i punuar imët dhe i lëvizshëm, i lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur

1,890 L

Specifikimet:

Marka: AWEI

Modeli: T13 Pro

Materiali: ABS+PC

Ngjyra: E zezë

Versioni BT: 5.1

Distanca e transmetimit: 10m

Përgjigja e frekuencës: 2.402 GHz ~ 2.480 GHz

Bateria e kufjeve: 50 mAh

Bateria e kutisë së karikimit: 300 mAh

Koha e thirrjes: 9h

Koha e lojës: 8 orë

Koha e karikimit: 1.5H

I papërshkueshëm nga uji: IPX6

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close