Earbuds Awei T12P TWS


Earbuds Awei T12P TWS

• AWEI T12P janë kufje ergonomike me valë

• Dizajn kompakt plot teknologji të avancuar

• Reduktimi aktiv i zhurmës, cilësi e lartë e zërit 

• Falë nanomaterialeve të shkëlqyera, kufjet kanë mbrojtje të papërshkueshme nga uji IPX6

• Përfitoni komoditetin dhe stabilitetin që të mund t’u përgjigjeni telefonatave dhe të dëgjoni muzikë pa u shqetësuar për ndërhyrje

2,190 L

Specifikimet:

• Emri i produktit: Kufje Awei T21P TWS

• Versioni i Bluetooth: 5.1

• Protokolli mbështetës: HSP, HFP, A2DP, AVRC

• Koha e bisedës: 4 orë

• Koha e lojës: 3.5h

• Koha e gatishmërisë: 300h

• Koha e karikimit: 1.5h

• Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 45 mAh

• Kapaciteti i baterisë në kutinë e karikimit: 390 mAh

• Standardi i karikimit të hyrjes: DC5V

• Distanca më e mirë e transmetimit: 1M

• Distanca maksimale e transmetimit: 10M

• Ndjeshmëria: 93dB

• Gama e përgjigjes së frekuencës: 20HZ-20000HZ

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close