Scooter Elektrik e-Scooter X10 Hero

Availability:

S’ka stok


Skuter Elektrik X10

Skuterët mund të jenë miku më i mirë i njerëzve për të eksploruar botën në mënyrë të sigurt dhe super argëtuese.

Skuter elektrik i projektuar me kornizë të lehtë alumini, motor të fuqishëm 350 W dhe gomë pneumatike 10 inch

40-45 km milje për një karikim 

Sistem frenimi i trefishtë me siguri të lartë i lehtë për t’u përdorur për përdoruesit urbanë si një automjet portativ.

49,990 L

S’ka stok

Shpejtësia e funksionimit: 32 km/h

Aftësia e Ngjitjes (Pjerrësi) : 15%

Kornizë aliazh alumini me rezistencë të lartë

Frena e përparme e tamburit + E-ABS dhe frena e diskut e pasme

Bateria Li-Ion 12.5Ah , 36V

Gama e miljeve 40-45 km (24,8-28-19,9 milje) për karikim

Mbrojtja e baterisë nga mbinxehja, qarku i shkurtër, mbirryma dhe mbingarkesa

Vlerësimi i IP-së IPX4

Koha e karikimit : 5-6 orë

Dritat : 2,5 W Drita e përparme LED me dritë ultra të ndritshme + Drita e frenave të pasme

Kufiri maksimal i peshës : 150 kg

Lartësia e rekomanduar e personit : 120cm-220cm

Temperatura e përshtatshme : -10°C~40°C

Madhësia (Shpalosja) LWH : 1168x170x1167 mm

Madhësia (Palosja) LWH : 1086x170x436Hmm

Pesha neto : 19 kg

Pesha bruto : 21 kg

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close