-25%

Drite Multifunksionale + Powerbank per karikim telefoni


Drite Multifunksionale + Powerbank per karikim telefoni + Karikim Solar me diell

Drite e fuqishme e cila mban mbi 72 ore perdorim

Bateri kapacitet 9000 mah

3,000 L 4,000 L

USB dhe solare e rikarikueshme: kjo dritë pune e ringarkueshme portative me bateri të ringarkueshme 9000 mAh (4 x 18650 bateri). Mund të karikohet me energji diellore dhe kabllo USB, kursen energji dhe miqësore me mjedisin. Mund të zgjasë më shumë se 36 orë kohë pune me fuqi minimale, 8 orë me fuqi të plotë. Koha e punës varet nga shkëlqimi i dritës

Mbështetje rrotullimi 180° dhe bazë e fortë magnetike: llamba diellore e punës është e pajisur me një mbajtëse rrotulluese dhe një bazë të fuqishme magnetike që mund të maksimizojë zonën e ndriçimit, mund ta vendosni kudo që dëshironi. Dhe llamba e punës magnetike e ringarkueshme gjithashtu mund të ngjitet fort me metale të tilla si hekuri, nikeli dhe kobalti

4 mënyra drite: drita e punës e rikarikueshme është e pajisur me 70 rruaza LED dhe ka një fuqi prej 80 W. 4 mënyrat e saj të dritës, sinjali i fortë, normal, i dobët dhe SOS, i japin asaj një shkathtësi që është e vështirë për t’u arritur nga produkte të tjera të ngjashme

IPX6 i papërshkueshëm nga uji dhe i përdorur gjerësisht: drita e punës LED e ringarkueshme e papërshkueshme nga uji IPX6 mbrohet nga spërkatja e ujit. E përkryer për kampe, peshkim, eksplorim, barbekju, riparim makinash, punëtori, pajisje elektronike dhe ndriçim të oborrit dhe më shumë për punë të brendshme ose të jashtme ose aktivitete të tjera

Paketa dhe shërbimi: paketa përmban 1 x dritë pune të rikarikueshme; 1 x kabllo USB karikimi; 1 x paketim kuti me ngjyra. 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close