-24%
, ,

Drite Multifunksionale + Powerbank per karikim telefoni1,900 L 2,500 L

Portable Multifunksionale Spotlight USB dhe Dritë LED e ringarkueshme diellore

Karakteristikat:

– Dritë përmbytjeje me shkëlqim të lartë

– Dizajn i qëndrueshëm

– Cilësi e importuar

– Përdoret për të gjitha situatat Aktivitete të jashtme dhe të brendshme

– mjaftueshëm i ndritshëm për kampe, shëtitje, peshkim, barbekju, festë, rregullim makinash, eksplorim dhe më shumë aktivitete në natyrë

– Ndërfaqja mikro karikuese USB

– dritë pune portative dhe e lehtë

– Lehtë për t’u bartur ose për t’u vendosur në tokë me mbështetëse ose varur, e lehtë për t’u përdorur në bodrum, garazh ose kopsht shtëpie gjatë natës.

– Kohë e gjatë pune Dritat e veglave të papërshkueshme nga uji dhe të qëndrueshme

– Kursimi i energjisë Jetë e gjatë

– Fuqia: 50 W

– CCT: 6500 mijë

Çfarë ka në kuti

1 x Dritë LED shumëfunksionale portative me USB dhe të ringarkueshme diellore

1 x kabllo USB

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close