-23%

Dritë kyçi i rikarikueshëm COB


💡 Mini elektrik dore i rikarikueshëm me zinxhir çelësi COB Drita USB e karikimit të urgjencës Drita LED e punës Drita portative për kamping në natyrë

đź’ˇ Kjo dritĂ« pune me kalli Ă«shtĂ« vetĂ«m 2,36″ x 1,57″ x 0,98″ nĂ« madhĂ«si dhe peshon 45 g ! Mund tĂ« varet nĂ« njĂ« zinxhir çelĂ«sash ose nĂ« rrip shpine ose tĂ« mbahet nĂ« xhep. Mund ta çoni lehtĂ«sisht kudo.

💡 Përveç ndriçimit bazë, ky elektrik dore me zinxhir çelësi përmban gjithashtu një hapës shishe, karabinë, mbajtëse të palosshme, magnet prapa dhe vrimë me fileto.

💡 Kjo dritë pune me zinxhir kalliri me mbajtëse ka një bateri të ringarkueshme 500 mAh të integruar. Mund të karikohet plotësisht në rreth 2 orë duke përdorur Type-C dhe mund të përdoret për 4-6 orë.

💡 Nuk është vetëm i shkëlqyeshëm për kampingun gjatë natës, por edhe një gjë e domosdoshme për mirëmbajtjen e rrugës gjatë natës, vrapimin gjatë natës, peshkimin e natës dhe shëtitjet gjatë natës.

💡 Ndryshe nga produktet e tjera plastike, kjo llambë pune e rikarikueshme është prej metali me rezistencë të lartë dhe ABS të shkallës industriale. Është i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj rënies.

1,000 L 1,300 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close