DRITA LED MUZIKE


Drita ambjenti LED RGB

40 ngjyra.

4 nivele ndricimi dhe 5 shpejtesie

Mikrofon te integruar.

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRIMIN ME POSHTE.

1,490 L

Jepini ambientit tuaj nje atmosfere te bukur me dritat led RGB.

Kur ndizni muzikën, nivelet shumëngjyrëshe ndriçojnë duke u ndryshuar me ritmin.Mund ta vendosni në tavolinën e punës, kompjuterin, komodinën ose makinën tuaj për të krijuar një atmosferë relaksuese dhe emocionuese.

Treguesi i spektrit audio RGB ka rruaza llambash LED me 40 ngjyra, mikrofon me ndjeshmëri të lartë dhe funksion të anulimit të zhurmës, dhe gjithashtu përmban 8 mënyra display, 4 nivele ndriçimi dhe 5 nivele shpejtësie. Mund ta rregulloni sipas dëshirës për të arritur efektin që dëshironi.

Dritat e niveleve të muzikës RGB të kontrolluara me zë shumëngjyrësh kanë një mikrofon silikoni të integruar me ndjeshmëri të lartë.

Keto drita përmbajn një dizajn inovativ dhe një kombinim perfekt të muzikës dhe artit. Është i përshtatshëm si për adhuruesit e muzikës ashtu edhe për elektronikën dhe në të njëjtën kohë mund të përdoret si një dekorim i këndshëm arti.

Shiriti i treguesit mbulohet nga një këllëf aliazh alumini 

Shiriti jo vetëm që mund të mundësohet drejtpërdrejt nga USB, por është edhe bateria e integruar, mbajeni të funksionojë edhe nëse është pa energji elektrike.

 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close